К Стенке негодяев! Информационные расстрелы - наш профиль!


16.05.2016

Вчора у України було дві перемоги

Вчора у України було дві перемоги: по-перше, перемога чудової Джамали на Євробаченні, по-друге, рішення Прем'єра, яке він озвучив у Вінниці, підтримати ідею моєї команди про створення Дорожнього фонду та децентралізацію українських доріг. Ми про це говорили майже 15 місяців, розробили закони, запустили їх до ВР та ... не отримали підтримки депутатів. Тепер Прем'єр сказав, що до вересня 2016 року він хотів би створити Дорожній фонд та децентралізувати дорожнє господарство!!!

http://www.pravda.com.ua/news/2016/05/14/7108449/

Пане Прем'єр, може не потрібно чекати вересня? Закони розроблені та подані до ВР. Їх можна прийняти на найближчому сесійному тижні!

Ми постійно казали, що іншого шляху для розбудови доріг України просто не існує! Багато "справжніх господарників" нам казали, що потрібно ще подумати або так не можна. Можна! Досвід пост радянських східноєвропейських країн це чітко показує. Якщо Прем'єр Гройсман поставить крапку у створенні Фонду та децентралізації, тоді дійсно українці будуть мати шанс за 4-5 років їздити якісними автошляхами.

Володимир Борисович, тримаємо за вас кулачки! Маю надію, вас депутати почують та підтримають. Це потрібно Україні!

Дякую своїй команді за роботу!!!

Новые сверху Старые сверху

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены

СМАРТ-БЛОГИ

Новости регионов